O firmie


Drodzy Państwo.

Początki PHU Ewa Stefaniak sp. Cywilna sięgają listopada 1989 roku. Podstawowym zakresem działalności w tamtym czasie było wykonawstwo instalacji wodno kanalizacyjnych centralnego ogrzewania, gazu oraz kotłowni olejowo gazowych.

Rozwój przedsiębiorstwa zapoczątkował śp. Grzegorz Stefaniak, którego myśl i działanie rozpoczęło szybki rozwój firmy. W roku 1996 rusza hurtownia materiałów instalacyjnych, która w cztery lata później zostaje przeniesiona do nowego obiektu, w tym samym czasie powstaje hurtownia materiałów budowlanych. W dniu dzisiejszym firmą zarządza Ewa Stefaniak, Monika i Krzysztof Gabrysiak oraz Tomasz Stefaniak.

Przedsiębiorstwo rozwija się bardzo dynamicznie, posiada wysoko wykwalifikowaną kadrę techniczną oraz pracowników posiadających niezbędne uprawnienia i certyfikaty do wszystkich wykonywanych prac. Dziś jako największa firma instalacyjna w regionie śremskim wyróżniamy się terminową i wysokiej jakości realizacją prac jak również profesjonalnym doradztwem technicznym i projektowym. Współpracujemy z najlepszymi biurami projektowymi co pozwala na kompleksowe wykonywanie zlecanych prac.